Developed in conjunction with Joomla extensions.

Kategori: Monster Notebook

Monster Notebook hakkında !!

Monster Notbook... Kesinlikle monster notbooktan uzak durun paranızı çöpe atmayın.çok pişman olursunz bir okuyun ya :=) yazdık o kadar .

Neden Mi?
1.Ben 3.400 tl den 2400 tl ye düştüğü için tuzağa düştüm . Neden türk milletinin genel huyudur indirim warsa hemen alma duygusu türer. Öncelikle ben Performans Notbook almak için niyet ettim.yanlız fiyattaki indirimin söz konusu olması için 2 ay ön ödeme yapmanız gerekiyor.Tamam dedik bekleriz. Eylülün 7 sinde parayı nakit bir şekilde elden verdik faturamızı aldık. Kasımın 7 sinde Teslimat yazan bilgisayarı kasımın 16 sına ertelediler . İlk yorumum tamam ya olur böyle. kasımın 16 sı oldu arayan soran yok. Aradık aralığın 5-8 arası dediler.Neyse dedik zaten vizeler war hayırlısı. aralığın 5 i geldi arayan soran yok. Dedik yine arayalım.Aradık cevap "beyfendi şu an laptopunz aralıgın 24 ünde elinizde gözüküyor" bu sefer ben biraz gerildim sesimi yükselttim . Cevap: Beyfendi sakin olun bu sefer %100 gelecek. aralığın 24 u aradık. 26 aralık ile 2 ocak arası gelecek laptopunz. Gümrükte SOrun çıktı malları çekemiyoruz.Bu arada süreklide YOk her gün için 6.5 tl tazminat veriyoruz.Halbuki orayada gelecem. tmm dedik neyse 2 ocak oldu aradık 6 ocak dediler. BU seferde finallere denk geldi. Dedik dur bakalım bizi velet sandılar 1-2 büyük sokalım devreye . Lan onlar aradı gene aynı hikaye adamlarda surat ayakkabı köselesi. İşte sonuç dediler olum 6 ocak ta laptop geliyormuş garanti .tmm dedik.bugun 12 ocak  . internet sitesinde şubatın 15 ine ertelendiğini paylaştılar. Kasımın 7 sinde verecekleri notbooku şubatın 15 ine erteliyorlar. bu nedir arkadaş.

2 : İşte eş dost akraba ya rezil oldunz diyor . Bide ben parayı nakit werince dahada koydu. Gerçi taksitle alanlarda halen taksidini ödüyor laptop yok . hocam diyorlar iptal ettirin. paranızla rezil olmayın. EEEeee tmm dedik. Bi baktık adamlar 2-3 kişi hep aynı cevap" parayı ancak ahirette alırsınz." İptal da ettiremiyoruz adamlar kimbilir kaç gün daha bekletecekler

3 : 1 defa arayıp efendim kusura bakmayın laptopunuzun tarihini ileri bi tarihe aldık diye aramadılar. 1 defa aramadılar ya.

4 : Eğer ben şubata kadar beklersem 600 küsür lira tazminat alacam diye sevinirken . Açıklama yaptılar. Tazminat nakit değil laptop uzeriinde upgrade şeklinde oluyormuş. Hocam bu laptopu bu kadar erteleyen adam upgrade için 1 ay kesin parça bekletir.Garanti gümrükte kalır o parça :=)

SOnuç olarak : Müşteri memnuniyeti 0
SOnu gelmez ertelemeler
Ne arayan ne soran war?
5-6 ay laptop bekleyecekseniz buyrun alın.bu arada halen bekliyorum bekleyeceksiniz dedim de belkide alamayabilirsinz . Benden tavsiye sizde bir MONSTERZEDE haline gelmeyin . uzak dur.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction